Filtruoti
Vetzyme Flexible Joint - papildas sąnariams 90 tab.
30,75 €
Vetzyme Flexible Joint - papildas sąnariams 90 tab.
  • Vetzyme Flexible Joint - papildas sąnariams 90 tab.

Greitas išsiuntimas
per 1-5 d.d.


    

Nemokamas grąžinimas
nemokamas keitimas

Vetzyme Flexible Joint - papildas sąnariams 90 tab.

30,75 €
Prekės kodas:
FI2228

Papildas, praturtintas gliukozaminu.


Kasdieniniai pasivaikščiojimai ir fizinis krūvis turi įtakos sąnariams, ypač vyresniems šunims, todėl labai svarbu palaikyti sąnarių sveikatą. Gliukozaminas, kaip natūralus organizme esantis amino cukrus, dalyvauja formavimesi ir atstatyme tokių jungiamųjų audinių, kaip kremzlės. Tačiau dažniausiai su ėdalu gaunama per mažai gliukozamino, ir jo pradeda trūkti sveikai medžiagų apykaitai palaikyti.Dėl to , gali pablogėti sąnarinių kremzlių būklė. Tyrimais nustatyta, kad reguliarūs ėdalo papildai gali padėti išlaikyti sveiką medžiagų apykaitą kremzlėse, ir tokiu būdu sudaromas fiziologinis pagrindas sveikiems sąnariams, sausgyslėms ir raiščiams palaikyti..Žuvų taukai turtingi Omega-3 riebalų rūgščių ( EPR ir DHR), kurios padeda išlaikyti judrius ir lanksčius sąnarius. Reguliarus papildo naudojims, suteikia šansą mažai judriems šunims turėti sveiką, aktyvų gyvenimą. B kompleksas padeda išsaugoti sveiką odą ir blizgantį kailį, stiprina nervų sistemą, gerina raumenų vystymasį, didina aktyvumą ir gyvybingumą.

 Sudėtis: džiovintos alaus mielės, inkapsuliuoti žuvų taukai, gliukozamino sulfatas, dikalcio fosfatas, kalcio karbonatas, silicio dioksidas, vištienos kvapai, tiamino HCl , kalcio pantotenatas, nikotininė rūgštis, piridoksino HCl, magnio stearatas, dūmo kv.suteik. priedai, riboflavinas, vit.E, folinė rūgštis, ciankobalaminas.

Preparato sudėtyje esantis gliukozaminas ir žuvų taukai padeda išlaikyti sveikus ir lanksčius sąnarius. Idealiai tinka seniems ir didelių veislių šunims, kuriems yra būdingos sąnarių problemos.


Vitaminas B1 (Thiamine) 3600mg Vitaminas B2 (Riboflavin) 900mg Nikotininė rūgštis (Niacin) 4050mg Vitaminas B6 (Pyridoxine) 3360mg Folinė rūgštis 72mg Vitaminas B12 (Cyanocobalamine) 9mg Vitaminas E (Alpha-Tocopheryl Acetate) 133mg Žuvų taukai 83g Glucosamino sulfatas 133g  


Baltymai 28,2% Riebalai 2,88% Ląsteliena 0,98% Kalcis 3,733% Pelenai 17,09% Fosforas 1,333%

Šuns svoris (kg) Norma (tabl./d.)

5 - 21 -  0,5tab.

22 - 33 - 1tab.

34 - 46 - 1,5 tab.

Virš 46 - 2 tab.

FI2228
41 Prekės

Specifinė nuoroda

Atsiliepimų nėra!
Čia gali būti jūsų atsiliepimas
Ačiū
Atsiliepimas sėkmingai pateiktas.
Vardas
El. paštas
Atsiliepimas
  • Pasirinkite norimą prekęSuformuojamas prekių krepšelis.
  • Pradėkite registracijąSuveskite savo asmeninius duomenis.
  • Pristatymas ir mokėjimasPasirinkite mokėjimo bei pristatymo būdą.
  • Laukite atvykstant prekių.Prekės yra išsiunčiamos per 1-5 d.d.