Žaislai šunims

Šuniukai – tarsi maži vaikai, kurie mus džiugina kiekvieną dieną, tad visiškai natūralu, kad norėdami nudžiuginti juos – dovanojame žaislus. Ir tokius, kurie mūsų mažuosius draugus sudomina žaidžiant vieniems, ir tokius, kurie yra skirti žaidimams kartu su šeimininku. Mūsų siūlomi žaislai šunims yra labai įvairūs, tad esame tikri, kad kataloge rasite tai, ko ieškote. Nustebinkite savo augintinį be jokios progos!

Kokie žaislai šunims labiausiai patinka?

Kadangi žaislai šunims yra labai skirtingi – verta įsigyti bent jau kelis, kad mažasis Jūsų draugas galėtų užsiimti tokia veikla, kuri jam tuo metu įdomiausia. Kadangi šunys yra judrūs gyvūnai, natūralu, kad namuose būtinai turi būti aktyvumą skatinantys žaisliukai. Geriausia tokie, kurie taip pat suteikia galimybę daugiau laiko šeimininkui praleisti su savo augintiniu. Tam puikiai tinka kamuoliukas, kadangi išmokyti šuniuką jį atnešti – nebus sunku. Žinoma, nepamirškite palepinti skanuku, kai komandas jis atlieka tvarkingai. Judresniems žaidimams labai puikiai tinka ir skraidanti lėkštė. Jeigu ieškote kažko pasyvesnio – padovanokite minkštą žaislą. Mažasis keturkojis galės juo žaisti tada, kai šeimininkas yra užsiėmęs. Galiausiai rekomenduojami BIONIC žaislai, kurie skatina šuns loginį mąstymą.

Šunų žaislai: pasirinkimas

Kadangi šunų žaislai yra labai įvairūs, natūralu, kad verta palyginti bent kelis skirtingus, kol rasite tinkamiausią. Visada naudinga pasitarti su VET klinikos gydytoju, kuris gydo ne tik fizines, tačiau ir psichologines ligas. Šuniukai gali būti liūdni, kaip ir žmonės, tad tinkamai pasirinktas žaislas gali jiems pakelti nutaiką. Šunų žaislai, svarbiausia, turi būti skirti šuniukams, o ne vaikams, kadangi netinkamas žaislas gali sužeisti gyvūną. Taip pat jie turi lavinti kokią nors gyvūno savybę: protą, fizinius gebėjimus, gerinti santykius su šeimininku ir t.t. Galiausiai, žaislai šunims turi būti patvarūs, kadangi aštrūs dantukai gana greitai sudarko nekokybiškus žaislus.

Pas mus galite rasti labai platų kokybiškų žaislų šunims pasirinkimą, kurie padės Jūsų augintiniui ne tik gerai jaustis, tačiau ir sukurti ryšį su savo šeimininku.

Filtruoti
  • Pasirinkite norimą prekęSuformuojamas prekių krepšelis.
  • Pradėkite registracijąSuveskite savo asmeninius duomenis.
  • Pristatymas ir mokėjimasPasirinkite mokėjimo bei pristatymo būdą.
  • Laukite atvykstant prekių.Prekės yra išsiunčiamos per 1-5 d.d.