Filtruoti
Vetramil tepalas 10g
9,68 €
Vetramil tepalas 10g
  • Vetramil tepalas 10g

Greitas išsiuntimas
per 1-5 d.d.


    

Nemokamas grąžinimas
nemokamas keitimas

Vetramil tepalas 10g

9,68 €
Prekės kodas:
DI2228-pap31

Paskirtis: Vetramil greitina mažų ir didelių žaizdų gijimą, gydo pažeistą odą bei kovoja su infekcija žaizdose, nuramina ir apsaugo sudirgusią ar išsausėjusią odą. Gali būti naudojamas visų rūšių naminiams gyvūnams (šunys, katės, žirgai, paukščiai, triušiai ir kt. graužikai).

Vetramil sudėtyje yra švarus medus ir eteriniai aliejai. Eteriniai aliejai išgauti iš augalų, augintų be pesticidų. Medų pagamino bitės, augintos kontroliuojamose sąlygose, medus nukenksmintas naudojant gama spindulius, taip pašalinant galimas Clostridium botulinum sporas, be to, ištirtas, ar nesukelia alerginių reakcijų.

Vetramil sudėtyje esančiame meduje yra didelis fermentų kiekis. Kai tepalas patenka ant žaizdos ir susimaišo su žaizdos sekretu, aktyvuojamas medaus fermentas gliukozės oksidazė. Šis fermentas atsakingas už lėtą vandenilio peroksido išskyrimą iš tepalo į žaizdą. Šis procesas vyksta tol, kol žaizdoje yra tepalo. Vandenilio peroksido koncentracija yra pakankamai didelė, kad naikintų patogeninius mikroorganizmus, tačiau pakankamai maža, kad galėtų pažeisti gyjantį audinį. Veikiant tam pačiam fermentui gaminasi gliukono rūgštis, kuri palaiko žaizdoje rūgščią terpę ir neleidžia bakterijoms daugintis.

Vetramil sudėtyje esantys eteriniai aliejai pasižymi antibakteriniu ir priešgrybeliniu poveikiu, atbaido nuo žaizdos vabzdžius ir yra kartaus skonio, todėl neleidžia žaizdų laižyti.

Sudėtis

Vetramil® sudėtyje yra švarus medus ir eteriniai aliejai: Paprastojo čiobrelio (Thymus serpyllum), Tikrosios levandos (Lavandula angustifolia), Penkiagyslės mirtenės (Melaleuca quinquenervia), Filipininio pačiulio (Pogostemon cablin), skystas parafinas, vazelinas. Tepalo sudėtyje nėra cheminių ar toksinių medžiagų likučių.

Naudojimas: Vetramil tepalu 1-2 kartus per dieną įtrinkite pažeistas odos vietas. Vetramil tepalas gali būti tepamas tiek ant paviršinių, tiek gilių žaizdų; tinka ilgaplaukiams ir trumpaplaukiams gyvūnams. Vetramil tepalas gali būti tepamas tiesiai ant žaizdos arba ant tampono ir fiksuojamas pleistru. Tepama tol, kol žaizda užsitraukia.DI2228-pap31
50 Prekės

Specifinė nuoroda

Atsiliepimų nėra!
Čia gali būti jūsų atsiliepimas
Ačiū
Atsiliepimas sėkmingai pateiktas.
Vardas
El. paštas
Atsiliepimas
  • Pasirinkite norimą prekęSuformuojamas prekių krepšelis.
  • Pradėkite registracijąSuveskite savo asmeninius duomenis.
  • Pristatymas ir mokėjimasPasirinkite mokėjimo bei pristatymo būdą.
  • Laukite atvykstant prekių.Prekės yra išsiunčiamos per 1-5 d.d.