Filtruoti
SkinMed Super 500ml
13,10 €
SkinMed Super 500ml
  • SkinMed Super 500ml

Greitas išsiuntimas
per 1-5 d.d.


    

Nemokamas grąžinimas
nemokamas keitimas

SkinMed Super 500ml

13,10 €
Prekės kodas:
DI2228-pap28

Paskirtis: Produktas yra skirtas valyti odos ar  gleivinės žaizdoms, kad sumažinti infekcijos, sepsio, puvinio ir blogo žaizdos kvapo riziką. Jis tinka tiek ūminėms tiek lėtinėms žaizdoms, įbrėžimams, nudegimams ir opoms visais gijimo etapais (valymas, skalavimas, drėkinimas). Gali sumažinti chirurginių žaizdų, sužeidimų, gleivinių, chroniškų, negyjančių žaizdų, pragulų ir odos paviršiaus  bei grybelinių odos ligų užkrėtimą mikrobais. Galima naudoti nešvarumams ir kvapui šalinti nuo odos ar kailio, dezinfekuoti mažas žaizdeles, pvz., pašalinus erkę. Taip pat tarpupirščių ir odos raukšlių valymui, esant dantenų ar burnos ertmės gleivinių sužalojimams.
Produktas gali būti naudojamas visoms gyvūnų rūšims išskyrus žuvis ir varliagyvius.

Sudėtis: Superoksiduotas tirpalas (hipochloro rūgštis), natrio hipochloritas, chloro dioksidas, natrio chloridas, vandenilio peroksidas, ozonas.

Naudojimo būdas: Neskiestą tirpalą galima naudoti žaizdoms purkšti, plauti, naudoti maudant, valyti sudrėkintu tamponu, dėti tirpale sumirkytą marlę tiek kartų per dieną kiek reikia. Jei reikia, pašalinkite plaukus nuo pažeistos vietos. Tirpalo nereikia nuplauti. Produktą galima derinti su kitomis dezinfekavimo priemonėmis ar plovikliais.


DI2228-pap28
48 Prekės

Specifinė nuoroda

Atsiliepimų nėra!
Čia gali būti jūsų atsiliepimas
Ačiū
Atsiliepimas sėkmingai pateiktas.
Vardas
El. paštas
Atsiliepimas
  • Pasirinkite norimą prekęSuformuojamas prekių krepšelis.
  • Pradėkite registracijąSuveskite savo asmeninius duomenis.
  • Pristatymas ir mokėjimasPasirinkite mokėjimo bei pristatymo būdą.
  • Laukite atvykstant prekių.Prekės yra išsiunčiamos per 1-5 d.d.