Filtruoti
OrganicVet Schonkost (Gastro intestinal) konservai šunims 400g
5,45 €
OrganicVet Schonkost (Gastro intestinal) konservai šunims 400g
  • OrganicVet Schonkost (Gastro intestinal) konservai šunims 400g

Greitas išsiuntimas
per 1-5 d.d.


    

Nemokamas grąžinimas
nemokamas keitimas

OrganicVet Schonkost (Gastro intestinal) konservai šunims 400g

5,45 €
Gamintojas:
Prekės kodas:
GS2228-1050

OrganicVet Schonkost (Veterinarinis - gastro intestinal) šunims
Šis OrganicVet konservas buvo sukurtas šunims turintiems virškinimo problemų. Jo sudėtyje tik lengvai virškinami baltymai, padidintas elektrolitų kiekis ir angliavandeniai, tinkantys ūmių žarnyno susirgimų turintiems šunims. Šis konservas dėl savo sudėtyje esančių pagrindinių ingredientų ir padidinto energijos tankio palaiko žarnyno funkcijų atkūrimą. Naudokite tik taip, kaip nurodė veterinarijos gydytojas. Tai mityba šunims netoleruojantiems grūdų ir glitimo, bei kenčiantiems nuo žarnyno sutrikimų.Kontraindikacijos: Nėra. Visavertis ėdalas suaugusiems šunims. Kontraindikacijos: Nėra. Visavertis ėdalas suaugusiems šunims.
Sudėtis: Mėsa ir mėsos šalutiniai produktai (paukštiena), daržovės (bulvės), aliejai ir riebalai (lašišų aliejus), kalcio karbonatas, natrio chloridas, manano-oligosacharidai, Sepiolitas.DĖMESIO: Rekomenduojama prieš šėrimą kreiptis į veterinarijos gydytoją.Sudėtis:Mėsa ir mėsos šalutiniai produktai (paukštiena), daržovės (bulvės), aliejai ir riebalai (lašišų aliejus), kalcio karbonatas, natrio chloridas, manano-oligosacharidai, Sepiolitas. Maistiniai priedai 1 kg: Vitaminas A 4000, 400vitamino D3, vitaminas E (visi RAC-alfa-tokoferolis) 80 mg. Technologiniai priedai 1 kg: Kasijos derva 2900 mg.Analitinė sudėtis:Žali baltymai 6,70%, Žali riebalai 10.20%, pelenai 1.30%, 0,20% ląsteliena, drėgnis 80,00%, 0,13% natrio, kalio 0,22%.
Maitinimo normos:Po ūmaus viduriavimo (reljefo ūmių žarnyno sutrikimų) Rekomenduojama prieš šėrimą kreiptis į veterinarijos gydytoją. Maitinimo laikotarpis: Esant ūmiam viduriavimui rekomenduojamas maitinimo laikotarpis 1-2 savaites. Reabilitacijos metu, ši mityba turėtų būti skiriama iki visiško pasveikimo arba 3-12 savaičių. Lėtinis kasos nepakankamumas ir lėtinis virškinimo sutrikimas gali reikalauti nuolatinės veterinarinės dietos. Priklausomai nuo diagnozės ir ligos eigos, naudojimo trukmė turėtų būti aptarta su veterinaru. Reikiamas maisto kiekis per 24val 5 kg kūno masės šuniui 200 g. Šis kiekis yra apytikslis, todėl būtina individualiai pritaikyti mitybą kiekvienam šuniui priklausomai nuo jo svorio, amžiaus ir aktyvumo. Konservą patiekite kambario temperatūros ir visada šalia pastatykite šviežio geriamojo vandens.

OrganicVet
GS2228-1050
50 Prekės

Specifinė nuoroda

Atsiliepimų nėra!
Čia gali būti jūsų atsiliepimas
Ačiū
Atsiliepimas sėkmingai pateiktas.
Vardas
El. paštas
Atsiliepimas
  • Pasirinkite norimą prekęSuformuojamas prekių krepšelis.
  • Pradėkite registracijąSuveskite savo asmeninius duomenis.
  • Pristatymas ir mokėjimasPasirinkite mokėjimo bei pristatymo būdą.
  • Laukite atvykstant prekių.Prekės yra išsiunčiamos per 1-5 d.d.