Filtruoti
Litter Kwitter - Sumanių kačių tualetas
50,00 €
Litter Kwitter - Sumanių kačių tualetas
  • Litter Kwitter - Sumanių kačių tualetas
  • Litter Kwitter - Sumanių kačių tualetas
  • Litter Kwitter - Sumanių kačių tualetas

Greitas išsiuntimas
per 1-5 d.d.


    

Nemokamas grąžinimas
nemokamas keitimas

Litter Kwitter - Sumanių kačių tualetas

50,00 €
Prekės kodas:
UNI2228
Trijų žingsnių mokymo sistema skirta mokyti kates naudotis žmonių tualetu!!! LITTER KWITTER - mokymo rinkinys katėms, kuris padeda jums išmokyti savo katę naudotis įprastu tualetu.                                                                            
Pirmas raudonas diskas - išmokys jūsų katę eiti į tualetą ir užšokti ant jo. Pradžioje baltas rėmas su pilnaviduriu raudonuoju disku padedamas šalia tualeto, kad katė suvoktų jog tai yra jos naujasis tualetas, vėliau rėmas su raudonuoju disku uždedamas ant tualeto, taip katė išmoksta užšokti ant tualeto. Šis etapas užtrunka apie 2-3 savaites vidutiniškai, kol katė visiškai pripranta užšokti ant tualeto.                                                     
 
Antras gintarinis diskas - jo pagalba jūsų katė išmoks drąsiai užšokti ant tualeto ir tvirtai išlaikyti pusiausvyrą tupint ant jo. Gintariniame diske yra plyšys, todėl katė jau yra mokoma daryti tiesiai i tualetą. Dėka šio plyšio Jūsų katė priekines letenėles statys ant tualeto sėdynės, o galines ant disko ir taip po kurio laiko išmoksta savo reikalus atlikti į tualetą. Šis etapas trunka apie 2-3 savaites vidutiniškai.
 
Trečias žalias diskas - tai atviras diskas, kuris išmokys Jūsų katę daryti į tualetą nenaudojant kraiko. Šiame etape katė visas keturias letenėles statys ant tualeto sėdynės, todėl užpakalinė dalis bus ties plyšiu, o augintinis savo reikalus atliks tiesiai į tualetą. Jums teliks nuleisti vandenį. Galiausiai nuimsite baltąjį Litter Kwitter pagringą, nuleisite tuleto sėdynę žemyn ir mėgausitės švaresniais, higieniškesniais ir kvepiančiais namais.
UNI2228
50 Prekės

Specifinė nuoroda

Atsiliepimų nėra!
Čia gali būti jūsų atsiliepimas
Ačiū
Atsiliepimas sėkmingai pateiktas.
Vardas
El. paštas
Atsiliepimas
  • Pasirinkite norimą prekęSuformuojamas prekių krepšelis.
  • Pradėkite registracijąSuveskite savo asmeninius duomenis.
  • Pristatymas ir mokėjimasPasirinkite mokėjimo bei pristatymo būdą.
  • Laukite atvykstant prekių.Prekės yra išsiunčiamos per 1-5 d.d.