Filtruoti
CANINA Ausų lašai Canina Mikrosilber 50ml
16,00 €
CANINA Ausų lašai Canina Mikrosilber 50ml
  • CANINA Ausų lašai Canina Mikrosilber 50ml

Greitas išsiuntimas
per 1-5 d.d.


    

Nemokamas grąžinimas
nemokamas keitimas

CANINA Ausų lašai Canina Mikrosilber 50ml

16,00 €
Prekės kodas:
KA2228-aulm

Švelnūs ausų lašai šunims ir katėms,  specialiai ausų priežiūrai su sidabro dalelėmis.

Raminantys ausų lašai šunims ir katėms su sidabro dalelėmis specialiai jautrios ausies gleivinės priežiūrai. Užteršta ir sudirgusi ausies kanalo oda yra ypač nemaloni šunims ir katėms. Dėl šios priežasties jie pradeda kasytis ausis, kratyti galvą ir laikyti ją pakreiptą.

Canina® MICRO SILVER ausų lašai skirti  ausimis kurių gleivinė sudirgusi. Būtent sidabro dalelių pagalba ausų paraudimas yra sušvelninamas, jautrios ausies gleivinės natūralus barjeras tampa tvirtesnis ir palaikoma fiziologinė mikroflora, todėl galimiems patogenams yra sunkiau patekti ir  įsiskverbti. Tavo gyvūnas pasijus geriau, ir po kelių valymo ir priežiūros ciklų nustos kasytis ausis.

Sudedamosios dalys: Vanduo, glicerinas, propilenglikolis, polyglyceryl-4 caprate, pantenolis, akrilatai, kopolimeras, benzilo alkoholis, ethylhexylglycerin sidabras, citrinos žievelių aliejus, limonenas, natrio hidroksidas, citrinos rūgštis, citralis.

Naudojimo instrukcija: Įlašinkite kelis lašus į ausį ir švelniai pamasažuokite. Canina® MICRO SILVER ausų lašai yra ilgalaikio veikimo. Todėl po panaudojimo negali būti iškart pašalinti! Prieš naudojant, panaudokite Canina® MICRO SILVER EARFLUSHING valiklį išvalyti ausies gleivinę, kad ausies skystis lengvai pasiektų gleivinę. Canina® MICRO SILVER ausų lašus galima naudoti tris kartus per savaitę.

Tik išoriniam naudojimui. Nelaikyti aukštesnėje nei 25 laipsnių temperatūroje, neužšaldykite. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Gamintojas: Canina

KA2228-aulm
50 Prekės

Specifinė nuoroda

Atsiliepimų nėra!
Čia gali būti jūsų atsiliepimas
Ačiū
Atsiliepimas sėkmingai pateiktas.
Vardas
El. paštas
Atsiliepimas
  • Pasirinkite norimą prekęSuformuojamas prekių krepšelis.
  • Pradėkite registracijąSuveskite savo asmeninius duomenis.
  • Pristatymas ir mokėjimasPasirinkite mokėjimo bei pristatymo būdą.
  • Laukite atvykstant prekių.Prekės yra išsiunčiamos per 1-5 d.d.