Filtruoti
Canagan Country Game katėms 4 kg
71,85 €
Canagan Country Game katėms 4 kg
  • Canagan Country Game katėms 4 kg

Greitas išsiuntimas
per 1-5 d.d.


    

Nemokamas grąžinimas
nemokamas keitimas

Canagan Country Game katėms 4 kg

71,85 €
Prekės kodas:
YZ2228
Canagan Country Game katėms – viena iš galimybių renkantis savo katei begrūdį maitinimą. Šiame pašare yra labai didelis kiekis ypač gerai virškinamų baltymų. Šviežiai paruošta antiena ir elniena atitinka žmonių reikmėms naudojamo maisto standartą. Maistas praturtintas daržovėmis ir augalais. Šis ekspertų sukurtas pašaras be grūdų, kuriame yra mažiau angliavandenių, gausu daržovių bei augalų, labiau primena natūralią kačių mitybą. 
Šviežiai paruošta antiena ir elniena – puikus vitaminų B šaltinis, antiena visų pirma yra puikus riebiųjų rūgščių Omega-3 ir 6 šaltinis. Sudėtyje yra net 75 proc. gyvūninės kilmės sudedamųjų dalių ir 35 proc. daržovių ir augalų. Maistas praturtintas vitaminais ir mineralais.
 
Sudėtis.
Šviežia antiena be kaulų (44%), džiovinta antiena (10%), saldžiosios bulvės, bulvės, šviežia elniena be kaulų (7%), džiovinta silkė (6%), džiovinta triušiena (4%), žirnių baltymai, džiovinti kiaušiniai (2%), natūralus skonio stipriklis – hidrolizuotos vištų kepenėlės (1Į), liucerna, lašišų aliejus (1%), bulvių baltymai, mineralai, vitaminai, spanguolės, mananoligosacharidai, obuoliai, morkos, špinatai, fruktooligosacharidai, jūros dumbliai, ramunėlės, pipirmėtės, medetkos, anyžiai, vaistinės ožragės.
 

Maitinimo normos

Šėrimo normų lentelė suaugusioms katėms

Šėrimo normų lentelė kačiukams

Svoris (kg)

Pašaro kiekis  (g)

Kačiuko amžius (mėn.)

Pašaro kiekis (g)

Mažiau nei 2,5

25–35

Iki 2

20–30

2,5–3,5

34–45

2–4

30–55

3,5–4,5

45–60

4–6

55–75

Daugiau kaip 4,5

60+

6–12

75+

 
Bendri patarimai šėrimui.
Canagan katėms, sumaišytą su trupučiu vandens, galima pradėti duoti atjunkymo metu. Atjunkius duoti maždaug 30 g Canagan pašaro per dieną, padalijus dienos normą į 3–4 šėrimus. Pirmąsias kelias savaites pašaro granules reikėtų sutrinti.
 
Jeigu ruošiatės šerti Canagan pašaru pirmą kartą, pratinkite katę prie naujo pašaro palaipsniui. Pirmą dieną sumaišykite 25 proc. Canagan ir 75 proc. ankstesnio pašaro, trečią dieną sumaišykite po 50 proc. kiekvieno pašaro, penktą dieną – 75 proc. Canagan ir 25 proc. ankstesnio pašaro, iki septintos dienos palaipsniui didinkite Canagan iki 100 proc.
 
Kiekviena katė yra unikali, todėl ir optimalus pašaro kiekis skirsis, atsižvelgiant į amžių, aktyvumą, medžiagų apykaitą ir aplinką. Rekomenduojame pradėti nuo mažesnių kiekių, nurodytų mūsų šėrimo normų lentelėje, ir palaipsniui atitinkamai jas koreguoti.
 
Jeigu katė turi antsvorį, sumažinkite porciją 10 proc.
Jeigu katė atrodo nepakankamai gerai, padidinkite porciją 10 proc.  
 
Užtikrinkite, kad katei visada būtų prieinamas švarus geriamas vanduo.
YZ2228
2 Prekės

Specifinė nuoroda

Atsiliepimų nėra!
Čia gali būti jūsų atsiliepimas
Ačiū
Atsiliepimas sėkmingai pateiktas.
Vardas
El. paštas
Atsiliepimas
  • Pasirinkite norimą prekęSuformuojamas prekių krepšelis.
  • Pradėkite registracijąSuveskite savo asmeninius duomenis.
  • Pristatymas ir mokėjimasPasirinkite mokėjimo bei pristatymo būdą.
  • Laukite atvykstant prekių.Prekės yra išsiunčiamos per 1-5 d.d.