Filtruoti
Meowing Heads - PAW LICKIN' CHICKEN katėms (vištiena/žuvis) 4kg
55,00 €
Meowing Heads - PAW LICKIN' CHICKEN katėms (vištiena/žuvis) 4kg
  • Meowing Heads - PAW LICKIN' CHICKEN katėms (vištiena/žuvis) 4kg

Greitas išsiuntimas
per 1-5 d.d.


    

Nemokamas grąžinimas
nemokamas keitimas

Meowing Heads - PAW LICKIN' CHICKEN katėms (vištiena/žuvis) 4kg

55,00 €
Prekės kodas:
HI2228-mck4

Visavertis pašaras suaugusioms katėms su vištiena ir žuvimi

Žinutė nuo katytės  Fibi ( Phoebe), Sveikatos ir Poilsio skyriaus vadovės

Kaip SP skyriaus vadovė esu gerai informuota apie kačių sveikatą ir fitnesą. Turiu galvoje , kad aš maža murkianti  katytė  esu tokia išranki ir renkuosi  ką valgau.

Mes katės neturėtume niekada, niekada, niekada   leisti žmonėms pirkti mums pigių rūšių maisto pagaminto iš abejotinų ingredientų. Paprasčiausiai jo nevalgykite. Ir prisijunkite prie mano judėjimo už Sveikesnį Maistą Visoms Katėms !

Paulas, kuris yra atsakingas už Meowing Heads receptūras žino ko aš siekiu. Vargšelis – jis nėra katė. Bet , nežiūrint į tai jis žino pakankamai daug apie kačių sveikatą. Su jūsų nuoširdžia pagalba jis

darbuojasi  prie visiškai išlaižomų patiekalų, kurie yra ne tik maistingi , bet ir labai sveiki. Jo „jummy“  skanūs receptai sudaryti iš top-kokybės mėsos , žuvies, aliejų, vitaminų ir kitų gerų ingredientų. Plius ... jis niekada, niekada, niekada nenaudoja bjaurių dirbtinių priedų , kurie randami kituose pašaruose.

Aš Paulą labai gerai ištreniravau. Jis darbštus kaip bebras Kitty Kitchen virtuvėlėje gamindamas skanų, sveiką maistelį. Todėl Meowing Heads gaminama keletą skonių. Taigi, jei jūsų nosytė nusisuka nuo vieno patiekalo jūsų asmeninė tiekėja gali tai išmesti ir nupirkti kitą patiekalą pabandyti. Ar kas nors nepatinka?

Aš tikrai negaliu apsakyti šios pakuotės viso gardumo. Todėl, išrieskite nugaras, uodegas aukštyn ir skanaus!

Murrr ir buči-bučinukai,

FIBI xx

Kas šiame maiše? Tik geri ingredientai... kaip vištiena, žuvis, rudieji ryžiai, kiaušiniai, avižos, jūros dumbliai, pomidorai, morkos ir spanguolės !

Pagaminta iš natūralių ingredientų , nenaudojamos dirbtinos spalvos, kvapai, konservantai ir GMO. Tai mes jums pažadame.

Sveikas virškinimas- puikiai įsisavinami baltymai ir žemo GI anglevandeniai

Praturtinta Taurinu- padeda sveikai širdžiai ir akims

Anti-Hairball  – Omega 6 ir 3 mažina plaukų kritimą. Pridėta ląstelienos plaukų kamuolių pašalinimui

Patvirtinta VET – patvirtino veterinarijos profesionalai visoje JK

Sudėtis: 70%  Vištienos,  Žuvies, ir Kiaušinių iš kurių : vištienos 27%, džiovintos vištienos 20%, rudieji ryžiai, džiovintos žuvies 12%, kiaušinių 11%, avižos, lašišos taukai, augalinės skaidulos, jūros dumbliai, pomidorai, morkos, spanguolės, mineralai.

Analitinės sudedamosios dalys (%): Žalių baltymų 37%, riebalų  18%, žalios ląstelienos 2,75%, žalių pelenų 8,5%,  omega-6 2.8%, omega-3 0,9%

Maistiniai priedai (1-ame kg) : Taurino 1 000 mg.Vitaminai: vitamino A 25 644TV, vitamino D3 1 744 TV, vitamino E 192 TV.  Mikroelementai junginiuose:  Geležies , kaip chelatinio geležies (II) hidrato su glicinu 77mg, Cinko ,kaip chelatinio cinko hidrato su glicinu 72mg, Mangano kaip chelatinio mangano su glicinu 9,6mg,Vario, kaip chelatinio vario hidrato su glicinu 5,8mg, Jodo kaip bevandenio kalcio jodato 1,4mg, Seleno , kaip organinio seleno saccharomyces Cerevisiae CNCM 1-3060 0,05mg.

Maitinimo nuorodos: Mūsų  normos lentelėje yra  kaip patarimas.  Prašome pasitikrinkite pas savo veterinarijos gydytoją ar Jūsų katė yra tinkamo svorio. Patariame keisti 25% seno ėdalo šiuo ėdalu, kas antrą dieną iki tol kol visu 100% pereis  prie Meowing Heads.

Gyvūnas visada turi turėti švaraus vandens. Laikyti uždarytą, vėsioje , sausoje, tamsioje vietoje.

HI2228-mck4
50 Prekės

Specifinė nuoroda

Atsiliepimų nėra!
Čia gali būti jūsų atsiliepimas
Ačiū
Atsiliepimas sėkmingai pateiktas.
Vardas
El. paštas
Atsiliepimas
  • Pasirinkite norimą prekęSuformuojamas prekių krepšelis.
  • Pradėkite registracijąSuveskite savo asmeninius duomenis.
  • Pristatymas ir mokėjimasPasirinkite mokėjimo bei pristatymo būdą.
  • Laukite atvykstant prekių.Prekės yra išsiunčiamos per 1-5 d.d.