Filtruoti
Meowing Heads - Smitten Kitten maistas kačiukams 1,5kg
30,00 €
Meowing Heads - Smitten Kitten maistas kačiukams 1,5kg
  • Meowing Heads - Smitten Kitten maistas kačiukams 1,5kg

Greitas išsiuntimas
per 1-5 d.d.


    

Nemokamas grąžinimas
nemokamas keitimas

Meowing Heads - Smitten Kitten maistas kačiukams 1,5kg

30,00 €
Prekės kodas:
HI2228-mkn1

Žinutė nuo katytės Fibi ( Phoebe), Sveikatos ir Poilsio skyriaus vadovės

Kaip SP skyriaus vadovė labai rimtai prisiėmiau atsakomybę už kačiukų sveikatą. Tai mano pats svarbiausias klausimas ir Paulas ( jis dirba su manimi receptūrų departamente) žino, kad Smitten Kitten turi būti pats geriausias maistas dėl kurio vertėtų murkti. Viskas natūralu. Viskas skanu. Ir viskas dėl kačiukų sveikatos. Paulas, žinoma yra žmogus. Bet nerimaukite dėl to. Jis puikiai išstudijavo Kačių Mitybą ir jis žino labai daug apie kačių vystymąsi. Vadovaujant man kaip ekspertei, jis sukūrė visavertį kačiukų maistą, kuris yra labia skanus ir ypatingai sveikas. Jis nenaudoja bjaurių dirbtinių priedų , kurie randami kituose pašaruose. Kitaip nei mes rafinuotos subrendusios katės, kačiukai gali būti besočiai maži padarėliai.

Todėl Smitten Kitten yra pagamintas tik iš puikiai subalansuotų baltymų ir kitų ingredientų užtikrinančių lengvą virškinimą ir kontroliuojančių sveiką augimą. Aš taip pat paprašiau Paulo kartu su kitais gerais dalykais įdėti daug kalcio ir fosforo ( sveikiems kaulams ir dantukams), kad užtikrintų kačiukų išsivystymą į puikius suaugusius, pasiruošusius nuotykiams ir išdaigoms. Dėka šio recepto jūsų kačiukai bus labai meilučiai ir laimingi. Bet daug svarbiau , kad mes suaugusieji galėsime ramiai miegoti naktimis ( ar dienomis) žinodami , kad mūsų mažyliai gauna viską ko jiems reikia.

Kačiukų mylėtojai miegokite ramiai! FIBI xx

Kas šiame maiše? Tik geri ingredientai... kaip vištiena, žuvis, rudieji ryžiai, kiaušiniai, avižos, jūros dumbliai, pomidorai, morkos ir spanguolės ! Pagaminta iš natūralių ingredientų , nenaudojamos dirbtinos spalvos, kvapai, konservantai ir GMO. Tai mes jums pažadame. Stiprūs dantys ir kaulai- kalcis sveikiems kaulams ir kačiukų dantukų vystymuisi Smegenų vystymasis- DHA padeda sveikam smegenų vystymuisi ir mokymuisi Kontroliuojamas augimas – optimizuotas kalcio ir fosforo kiekis sveikam kačiukų augimui ir vystymuisi Patvirtinta VET – patvirtino veterinarijos profesionalai visoje JK

Sudėtis: 70% Vištienos, Žuvies, ir Kiaušinių iš kurių :  šviežios vištienos 26%, džiovintos vištienos 20%, rudieji ryžiai, kiaušinių 12%, džiovintos žuvies 12%, avižos, vištienos riebalai, lašišos taukai , augalinės skaidulos, jūros dumbliai, pomidorai, morkos, spanguolės, mineralai.

Analitinės sudedamosios dalys (%): Žalių baltymų 36,5%, žalių riebalų 18%, žalios ląstelienos 2,75%, žalių pelenų 9%, omega-6 2.7%, omega-3 0,9% Maistiniai priedai (1-ame kg) : Taurino 1 000 mg. Vitaminai: vitamino A 25 644TV, vitamino D3 1 744 TV, vitamino E 192 TV. Mikroelementai junginiuose: Geležies , kaip chelatinio geležies (II) hidrato su glicinu 77mg, Cinko ,kaip chelatinio cinko hidratao su glicinu 72mg, Mangano kaip chelatinio mangano su glicinu 9,6mg,Vario, kaip chelatinio vario hidrato su glicinu 5,8mg, Jodo kaip bevandenio kalcio jodato 1,4mg, Seleno , kaip organinio seleno saccharomyces Cerevisiae CNCM 1-3060 0,05mg.

Maitinimo nuorodos: Mūsų normos lentelėje yra kaip patarimas. Prašome pasitikrinkite pas savo veterinarijos gydytoją ar Jūsų katė yra tinkamo svorio. Patariame keisti 25% seno ėdalo šiuo ėdalu, kas antrą dieną iki tol kol visu 100% pereis prie Meowing Heads. Gyvūnas visada turi turėti švaraus vandens. Laikyti uždarytą, vėsioje , sausoje, tamsioje vietoje. Galiojimas, serijos nr. ant pakuotės


HI2228-mkn1
50 Prekės

Specifinė nuoroda

Atsiliepimų nėra!
Čia gali būti jūsų atsiliepimas
Ačiū
Atsiliepimas sėkmingai pateiktas.
Vardas
El. paštas
Atsiliepimas
  • Pasirinkite norimą prekęSuformuojamas prekių krepšelis.
  • Pradėkite registracijąSuveskite savo asmeninius duomenis.
  • Pristatymas ir mokėjimasPasirinkite mokėjimo bei pristatymo būdą.
  • Laukite atvykstant prekių.Prekės yra išsiunčiamos per 1-5 d.d.