Filtruoti
GELACAN Plus Darling Biosol 500ml
46,80 €
GELACAN Plus Darling Biosol 500ml
  • GELACAN Plus Darling Biosol 500ml

Greitas išsiuntimas
per 1-5 d.d.


    

Nemokamas grąžinimas
nemokamas keitimas

GELACAN Plus Darling Biosol 500ml

46,80 €
Prekės kodas:
YZ2228

Kolageninis sąnarius maitinančių medžiagų preparatas (artronutraceutikas) judamojo aparato apsaugai

PRODUKTO FORMA: skystis

 

SAVYBĖS: GELACAN Plus Darling Biosol maitina ir regeneruoja suaugusių šunų sąnarių kremzles, raiščius, sausgysles ir kaulus, gerokai sumažina nepakankamos sąnarių mitybos bei pažeidimų padarinius. Šis preparatas apsaugo sąnarių kremzles, gerina judrumą ir mažina skausmą. Naudojant GELACAN Plus Darling gali žymiai sumažėti skausmas, sukeltas degeneracinių procesų jungiamuosiuose audiniuose, tokių kaip klubo sąnario displazija, osteoartrozė. Klubo sąnario displazijos atveju GELACAN Plus Darling Biosol teikia būtinas medžiagas, kurios ne tik maitina sąnario kremzlę, bet taip pat raiščius ir sausgysles aplink pažeistą sąnarį ir tuo būdu užkerta kelią arba žymiai sulėtina ligos eigą.

 

GELACAN Plus Darling Biosol veikliosios medžiagos yra biozolio formoje, todėl greitai ir lengvai virškinamos. Šis preparatas - šokolado skonio, todėl dažniausiai šunys jį mėgsta.

 

SUDĖTIS: kolageno hidrolizatas, natrio dihidrofosfatas, kalcio chloridas, magnio oksidas, vitaminas C, vitaminas E, beta-karotinas, natrio selenatas, maltodekstrinai, šokolado aromatas, karamelė, aspartamas, kalio sorbatas, demineralizuotas vanduo. 

 

DIENOS NORMOS SUDĖTIS (10 kg šuniui): kolageninių peptidų 3000 mg; kalcio 31 mg; fosforo 31 mg; magnio 6,5 mg; beta karotino 263 mkg; vitamino C 6,5 mg; seleno 5 mkg; vitamino E 5 mg

 

TRUMPAS SUDEDAMŲJŲ DALIŲ APRAŠYMAS: kolageno hidrolizatas maitina ir regeneruoja sąnarių kremzlę, sausgysles, kaulus ir raiščius. Kalcis, magnis ir fosforas – tai kaulus formuojančios medžiagos. Selenas kartu su vitaminu E veikia kaip stiprus antioksidantas ir apsaugo šuns organizmą nuo laisvųjų radikalų poveikio, palaiko audinių elastingumą, lėtina senėjimo procesą, didina audinių atsparumą oksidacijai.

 

TINKAMUMAS: esant skeleto sistemos problemoms arba nesveikoms galūnėms sąnarių kremzlėms, raiščiams, kaulams atnaujinti klubo sąnario displazijos simptomams švelninti vyresnio amžiaus ir antsvorį turintiems šunims po operacijų ir žaizdų gijimui pagreitinti raumenų atrofijai arba raumenų silpnumui gydyti šuns aktyviajam amžiui prailginti

 

KAIP VARTOTI: preparato dienos normą, kuri apskaičiuojama pagal šuns kūno masę, užpilti ant ėdalo ir gerai išmaišyti. Duoti kasdien mažiausiai 2 mėnesius.

 

NORMA: 5 ml kiekvienam 10kg šuns kūno masės

 

GALIOJIMO TERMINAS: 24 mėnesiai nuo pagaminimo datos

 

LAIKYMO SĄLYGOS: sausoje vietoje (5 – 25) C, atidarius laikyti šaldytuve

 

PAKUOTĖ: plastikinis butelys sandariai užsukamu dangteliu

 

 

 

 
YZ2228
5 Prekės

Specifinė nuoroda

Atsiliepimų nėra!
Čia gali būti jūsų atsiliepimas
Ačiū
Atsiliepimas sėkmingai pateiktas.
Vardas
El. paštas
Atsiliepimas
  • Pasirinkite norimą prekęSuformuojamas prekių krepšelis.
  • Pradėkite registracijąSuveskite savo asmeninius duomenis.
  • Pristatymas ir mokėjimasPasirinkite mokėjimo bei pristatymo būdą.
  • Laukite atvykstant prekių.Prekės yra išsiunčiamos per 1-5 d.d.