Filtruoti
CHONDROCAN Forte
25,90 €
CHONDROCAN Forte
  • CHONDROCAN Forte

Greitas išsiuntimas
per 1-5 d.d.


    

Nemokamas grąžinimas
nemokamas keitimas

CHONDROCAN Forte

25,90 €
Prekės kodas:
YZ2228
Svoris

NAUJA PATOBULINTA FORMULĖ su HIALURONO RŪGŠTIMI (HR) ir MANGANU (Mn). Kompleksinis kremzlinį audinį maitinantis preparatas (chondronutraceutikas), turintis daug glikozaminoglikanų (GAG), kolageno hidrolizato (CHP) ir hialurono rūgšties.

CHONDROCAN Forte - labai veiksmingas kolageninių peptidų (CHP), glikozaminoglikanų (GAG) ir antioksidantų derinys.

 

PRODUKTO FORMA: milteliai

 

SAVYBĖS: Tai kompleksinis preparatas, turintis daug glikozaminoglikanų (gliukozamino sulfato ir chondroitino sulfato), kolageninių peptidų (CHP) ir antioksidantų. Šis papildas ypač veiksmingai atstato procesus sąnariuose, sergant judamojo aparato ligomis. Kolageniniai peptidai (CHP) skatina kolageno sintezę, maitina ir atnaujina sąnarių kremzles, sausgysles, raiščius ir kaulus, atkuria pažeistus jungiamuosius audinius. Glikozaminoglikanai gerina sąnarių kremzlių metabolizmą, turi įtakos kolageninių skaidulų struktūrai, mažina sąnarių kremzlėms kenkiančių fermentų aktyvumą ir slopina uždegimą, sąnarių kremzlėse jungiasi su vandeniu ir taip didina jų mechaninį elastingumą. Selenas ir vitaminas E veikia kaip stiprūs antioksidantai ir saugo sąnarių audinių ląsteles nuo kenksmingo laisvųjų radikalų poveikio. Dėl labai veiksmingo naudingųjų medžiagų derinio Chondrocan Forte, didindamas sąnarių kremzlių, raiščių ir sausgyslių elastingumą, labai pagerina sąnarių lankstumą ir sumažina skausmą.

 

SUDĖTIS: kolageno hidrolizatas (73 %); chondroitino sulfatas (7,5 %); gliukozamino sulfatas (7,5 %);  kalcio karbonatas; natrio dihidrofosfatas; magnio oksidas; hialurono rūgštis; beta karotinas; vitaminas C ; vitaminas E; bioplex-chelatinis manganas, organinis selenas iš Saccharomyces cerevisiae

 

TRUMPAS SUDEDAMŲJŲ DALIŲ APRAŠYMAS: kolageno hidrolizatas maitina ir regeneruoja sąnarių kremzlę, sausgysles, kaulus ir raiščius. Chondroitino sulfatas ir gliukozamino sulfatas stimuliuoja fiziologinio tipo proteoglikanų sintezę, suriša vandenį ir didina jungiamųjų audinių elastingumą. Selenas kartu su vitaminu E veikia kaip stiprus antioksidantas ir apsaugo šuns organizmą nuo laisvųjų radikalų poveikio, palaiko audinių elastingumą, lėtina senėjimo procesą, didina audinių atsparumą oksidacijai. hialurono rūgštis (HR) yra glikozaminoglikanas (GAG), svarbus sąnarių kremzlės komponentas. HR ne tik padeda išlaikyti kremzlę, kuri dengia sąnarius, stiprią ir lanksčią, bet taip pat padeda išlaikyti didesnį sąnarius sutepančio sinovijaus skysčio kiekį. Manganas (Mn) - svarbus mikroelementas, kuris turi įtakos kolageno ir jungiamojo audinio medžiagų apykaitai.

 

DIENOS NORMOS SUDĖTIS 10 kg ŠUNIUI: kolageniniai peptidai 1455 mg, chondroitino sulfatas 150 mg, gliukozamino sulfatas 150 mg, hialurono rūgštis 6 mg, kalcis 36 mg, fosforas 28 mg, magnis 6 mg, manganas 1,1 mg, selenas 5 mcg, provitaminas A - beta-karotinas 260 mcg, vitaminas C 6,6 mg, vitaminas E 4,8 mg. 

 

TINKAMUMAS: judamojo aparato ligoms gydyti; intensyviai sąnarių kremzlių, raiščių ir kaulų regeneracijai skatinti; sąnarių, raiščių ir sausgyslių sužeidimams gydyti, esant klubo sąnario displazijai

 

KAIP VARTOTI: preparato dienos normą, kuri apskaičiuojama pagal šuns kūno masę , ištirpinti nedideliame vandens kiekyje, užpilti ant ėdalo ir gerai išmaišyti arba miltelius užpilti tiesiog ant ėdalo ir, užpylus vandeniu, išmaišyti. Preparatą į racioną įvesti palaipsniui, per 7 – 10 dienų, pradedant nuo 1/7 – 1/10 dienos normos ! Rekomenduojama preparatą naudoti bent 2 mėnesius kasdien. Gydymo kursą kartoti 2-3 kartus metuose. Reikalui esant, papildą galima vartoti nuolat.

 

NORMA: 2 g kiekvienam 10 kg šuns kūno masės

 

GALIOJIMO TERMINAS: 24 mėnesiai nuo pagaminimo datos

 

LAIKYMO SĄLYGOS: sausoje vietoje (5 – 25) C

 

PAKUOTĖ: PE-HD dėžutė sandariai užsukamu dangteliu

 

 

 

KOKYBĖS SERTIFIKATAI:  Chondrocan

 
YZ2228
99 Prekės

Specifinė nuoroda

Atsiliepimų nėra!
Čia gali būti jūsų atsiliepimas
Ačiū
Atsiliepimas sėkmingai pateiktas.
Vardas
El. paštas
Atsiliepimas
  • Pasirinkite norimą prekęSuformuojamas prekių krepšelis.
  • Pradėkite registracijąSuveskite savo asmeninius duomenis.
  • Pristatymas ir mokėjimasPasirinkite mokėjimo bei pristatymo būdą.
  • Laukite atvykstant prekių.Prekės yra išsiunčiamos per 1-5 d.d.