Filtruoti
BARKING HEADS Chop Lickin' Lamb Small Breed (Ėriena) 4kg
53,00 €
BARKING HEADS Chop Lickin' Lamb Small Breed (Ėriena) 4kg
  • BARKING HEADS Chop Lickin' Lamb Small Breed (Ėriena) 4kg

Greitas išsiuntimas
per 1-5 d.d.


    

Nemokamas grąžinimas
nemokamas keitimas

BARKING HEADS Chop Lickin' Lamb Small Breed (Ėriena) 4kg

53,00 €
Prekės kodas:
HI2228-blm4

Skanus, visavertis ėdalas  toy ir mažų  veislių šunims  ėrienos mėsos formulės , kurį augintiniai tiesiog pamils! Ir , ach tiesa, tai taip pat sukurta šunims ,kurie turi prastą kailį, prastą odos būklę , turi  niežulį ir kasymąsi, perteklinį plaukų metimą, dėmes ar paprasčiausiai trūksta  ugnies šeštadienio naktimis..!

Mūsų    požiūris: Šiais laikais visi kreipia šiek tiek daugiau dėmesio į tai, ką valgo. Taigi, svarbu rūpintis ir tuo, kuo šeriame savo augintinius, juk jie irgi „yra tuo , ką ėda“. Todėl sukūrėme šiuos itin aukštos kokybės- Ultra Premium klasės augintinių ėdalus. Šiuos ėdalus sudaro paprasti, gerai žinomi, tačiau sveiki aukščiausios kokybės ingredientai.

Mūsų gaminiuose nerasite jokių nepageidaujamų „E“ (juos vadiname „E blogiukais“) ar sudėtingų sudedamųjų dalių ir mes nebandysime Jūsų klaidinti moksliniais terminais. Mūsų asortimento  gaminius sudaro  tik daugybė  gardžių ir maistingų ingredientų. Turbūt jau iš mūsų gaminių pavadinimų matote, kad mes tikrai turime humoro jausmą. Tačiau dar svarbesnis yra mūsų siekis Jūsų augintiniams tiekti natūralų, sveiką ir maistingą ėdalą. Mes norime, kad Jūsų augintinis ne tik atrodytų puikiai ir sveikai, bet taip ir jaustųsi.Mes tikime, kad Jums patiks mūsų požiūris. Tačiau svarbiausia, mes tikime , kad mūsų ėdalas patiks Jūsų augintiniams. Nepamirškite, kad jei Jūs turėsite klausimų , visada galite parašyti mums.

Sudėtis: Šviežiai paruoštos nukaulintos  ėrienos mėsos 26%, džiovintos ėrienos mėsos 20%, rudieji ryžiai, avižos, saldžios bulvės ,  baltieji ryžiai, žirniai, koncentruoto  ėrienos sultinio  2.5%, šviežiai paruoštų nukaulintų  upėtakių mėsos 2%, ėrienos taukų 2%, lašišų taukų 2%, liucerna,  jūros  dumbliai. Be pridėtų sintetinių dažiklių, aromatinių medžiagų ar konservantų

Analitinės sudedamosios dalys :Žalių baltymų 22%, riebalų 14%, žalios ląstelienos, 3%, neorganinių medžiagų 9%, drėgnio 8%, omega-6 2.5%, omega-3 1.6%

Maistiniai priedai (1-ame kg) Vitaminai: vitamino A 20 800 TV, vitamino D3 1 850 TV, vitamino E 580 TV. Mikroelementai junginiuose: Geležies sulfato monohidrato 770 mg, cinko sulfato monohidrato 645 mg, mangano sulfato monohidrato 125 mg, vario sulfato pentahidrato 45 mg, bevandenio kalcio jodato 5.70 mg, natrio selenito 0.65 mg

„Jie yra tuo , ką  ėda“ : Mes žinome, kad kiekvienas šuo  yra nepakartojamas , kaip ir šeima kurioje jis gyvena. Kiti faktoriai įskaitant amžių , aktyvumą ( maratono bėgikas ar sofos bulvelė) , medžiagų apykaita ir metų laikas gali turėti įtakos mitybai.  Prašome pasitikrinkite pas savo veterinarijos gydytoją ar Jūsų šuo yra tinkamo svorio. Net jei jūsų šunelis  norės praryti visą maišą, mes griežtai patariame keisti 25% seno ėdalo šiuo ėdalu, kas antrą dieną iki tol kol visu 100% pereis  prie Barking Heads. Normos nurodytos ant pakuotės.  Kadangi gaminiuose naudojame optimalius maistingųjų medžiagų kiekius, papildų duoti nerekomenduojama, nebent taip patartų veterinarijos gydytojas.

Kas yra šiame maiše : tik geri ingredientai kaip:  ėriena,  ryžiai, saldžios bulvės,  avižos, žirnai,  upėtakis,  lašišų aliejus,  mineralai, vitaminai ir nieko daugiau !

Ko nėra šiame maiše: nėra blogų ingredientų kaip:  dirbtinių dažiklių, dirbtinių skonio stipriklių, dirbtinių konservantų, modifikuotų produktų ir tai yra  pažadas ,kurio laikomės!

Gyvūnas visada turi turėti švaraus vandens. 

 
HI2228-blm4
100 Prekės

Specifinė nuoroda

Atsiliepimų nėra!
Čia gali būti jūsų atsiliepimas
Ačiū
Atsiliepimas sėkmingai pateiktas.
Vardas
El. paštas
Atsiliepimas
  • Pasirinkite norimą prekęSuformuojamas prekių krepšelis.
  • Pradėkite registracijąSuveskite savo asmeninius duomenis.
  • Pristatymas ir mokėjimasPasirinkite mokėjimo bei pristatymo būdą.
  • Laukite atvykstant prekių.Prekės yra išsiunčiamos per 1-5 d.d.